Nogometna šola za najmlajše

Nogometna šola 2022 NK Kranj

V preteklem tednu se je pričela nogometna šola za vse naše najmlajše nadobudne nogometaše, ki so preko celega leta pridno trenirali v šolah. Pod naš klub spadajo OŠ Orehek, PŠ Mavčiče, OŠ Staneta Žagarja in PŠ Besnica. V nogometno šolo, ki bo potekala do sredine junija, se je prijavilo približno 30 otrok.

Nogometna šola za najmlajše

Otroci so stari 6 in 7 let in obiskujejo 1. razred. Nekaj je tudi osemletnikov, ki še ne trenirajo v klubu in se tokrat prvič srečujejo z nogometom. Treninge imamo ob ponedeljkih in sredah od 16.30 do 17.30 v Športnem parku Zarica. Z njimi delata trenerja Stojan, in Matjaž  in občasno tudi trener Dejan. Ob zaključku nogometne šole pa vse pridne nogometaše čaka presenečenje.

V kolikor bi se kdo še želel udeležiti nogometne šole, se nam lahko pridruži kar na treningu. Z veseljem ga sprejmemo medse.

PREBERITE ŠE ...