Tudi naš klub na EURU 2021

Pričelo se je Evropsko nogometno prvenstvo, na katerem imamo predstavnika tudi iz našega kluba. Dejan Robnik je namreč strokovni komentator na Šport TV-ju, ki ekskluzivno prenaša vse tekme in dogajanja na letošnjem Evropskem prvenstvu.

Dejan Robnik, ki je okusil sladkobo in tudi grenkobo v nogometnem svetu, je nastopal za NK Maribor, Celje, Interblock, Triglav in seveda kot kapetan tudi za naš klub, je kot mlad igralec okusil tudi igranje v tujini in sicer pri Italijanskem Interju. Bil je tudi reprezentant v mlajših selekcijah.

Dejan Robnik, trener
Dejan, kapetan rdečih v 3 in 2.SNL.

Povabilo k sodelovanju s strani Šport TV je priznanje Dejanu za delo, ki ga opravlja. Ponosni smo lahko, da je Dejan del našega kluba v katerem opravlja naloge trenerja. Njegova vloga pa se bo v tem letu še dodatno krepila, poseben poudarek bomo namreč posvetili razvoju mladih nogometašev.

 

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja