Nova sestava trenerske organizacije NZS

V Nacionalnem nogometnem centru Brdo je včeraj potekala volilna skupščina ZNTS. Novi predsednik trenerske organizacije je postal Igor Bole, ki je na čelu trenerske organizacije nasledil Rudija Bračiča. Protikandidatu Bojanu Prašnikarju, ki je Maribor prvič popeljal v ligo prvakov, bil trener Slovenske reprezentance (3x), bil prvi in edini slovenski trener v “bundesligi” in zanesljivo sodi med največje slovenske nogometne avtoritete, kljub vsem navedenem ni uspelo prepričati volilno telo.

V novi sestavi trenerske organizaciji pa je odslej Janez Zupančič, ki je v našem klubu z vodenjem članske ekipe pustil velik pečat. Janez je novi disciplinski sodnik in kaj lahko se zgodi, da bo v prihodnjih dneh dobil “na mizo” prvi primer..

Bojan Prašnikar je s Cottbusom odpravil tudi sloviti Bayern
Rado Kepic, dolgoletni trener NK Kranja, vodi obetavno skupino mladih nogometašev
Janez Zupančič, trener z izjemnimi rezultati, je postal novi disciplinski sodnik trenerske organizacije NZS

Zaslužni člani trenerske organizacije so postali Marko Trebec (nekdaj delujoč v našem klubu), Rado Kepic, ki je seveda aktiven še danes in Janez Zupančič.

One thought on “Nova sestava trenerske organizacije NZS

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja