Klubska tekma Zarica U7

nk kranj naslovna klubska tekma u7
Mini turnir prvošolcev na OŠ Orehek

V soboto smo organizirali mini-turnir za učence 1. razredov iz šol, na katerih izvajamo nogometne krožke. Tako so se v telovadnici OŠ Orehek srečali prvošolčki iz OŠ Orehek, PO Mavčiče in PŠ Besnica, skupaj 28 otrok. Odsotni so bili le trije, pa še to po pravočasnem opravičilu. V šolah bomo izvajali nogometne dejavnosti še dva meseca, potem pa se bomo preselili na igrišča z umetno travo v ŠP Zarica.

Naš cilj je, da se čim več otrok pridruži nogometnemu klubu. Podobno akcijo bomo organizirali tudi aprila, takrat se nam bodo pridružili še učenci iz OŠ Staneta Žagarja in OŠ Jakoba Aljaža. Prisotni so bili tudi starši in ostali družinski člani, ki so mlade nogometaše na koncu nagradili z aplavzom. Akcijo so odlično izpeljali trenerji Rado, Janez in Stojan.

utrniki s klubske tekme

PREBERITE ŠE ...