Mladinci vknjižili zmago

Na težkem in razmočenem igrišču smo v ŠP Zarica spremljali sosedski derbi v katerem so se zasluženo veselili zmage domači nogometaši. Domači so povedli v 13′ po odbiti žogi in natančnem strelu Jasiqi Edisona. V 30′ minuti so domači povišali vodstvo, strel iz najstrožje kazni je uspešno izvedel z močnim strelom pod prečko Vrhovnik Marko. Pred tem je sodnik po prerivanju izključil gostujočega igralca Rakovec Maksa. Nogometaši Save so kljub igralcu manj v nadaljevanju srečanja izid izenačili, strelca Dašić Vasilije v 51′ in Bajrović Emre v 70′. Le štiri minute kasneje so se zadetka ponovno veseli domači nogometaši, z lepim strelom je vratarja gostov premagal Oštir Jurij. V 80′ pa so domači zadeli še enkrat, za končnih 4:2 je zadel Đeković Luka.

Žal pa se je po koncu srečanja zgodil incident obžalovanja vreden. “Ostro obsojamo vsakršno nasilje in verjamemo, da se dogodek ne bo pometel pod preprogo. Ob tem se sprašujemo kje so meje nedopustnega ravnanja in predvsem kako zaščititi mlade nogometaše”, so po tekmi kratko izjavo podali iz vodstva kluba NK Kranj.