Ob zaključku otroške nogometne šole nas je obiskal Siniša Anđelković

Siniša Anđelković otrokom podelil priznanja

Kljub vsemu smo letos uspeli organizirati otroško nogometno šolo, imenovano ONŠ Zarica. Udeležilo se jo je 38 otrok iz osnovnih šol, kjer ima naš klub organizirane nogometne krožke.

Mali nogometaši na otroški nogometni šoli
Mali nogometaši na otroški nogometni šoli

Pričeli smo v sredini meseca maja in končali ob zaključku šolskega leta. Skupaj smo opravili 12 treningov. Trenerski trio, Zagi, Dejko in Stojc, so poskrbeli, da je šola potekala tako, kot je potrebno: tekoče in zanimivo. Treningi so se odvijali na treh poligonih hkrati (obvladovanje  žoge, zabavne igrice in igranje na male gole). Otroci so po določenem času zamenjali poligon, kar je trening še bolj popestrilo.

Ob zaključku ONŠ je vsak udeleženec prejel nogometno žogo, medaljo nogometaša in lično nogometno majico, potiskano s simbolom ONŠ Zarica. Poleg otrok so se podelitve udeležili tudi številni starši ter ostali ožji člani družine, neumorni trenerji in predsednik kluba, Refik Islamović. Kot poseben gost, ta je otrokom tudi podelil priznanja, nas je obiskal naš bivši igralec, ki je

Otroci skupaj s straši ob zakljućku šole
Otroci skupaj s straši ob zakljućku šole

nabral tudi nekaj nastopov v državni A-selekciji, Siniša Anđelković. Kljub temu, da Sini ne stanuje več v Kranju, se je našemu vabilu z veseljem odzval. Naj omenim, da je Sini do 16 leta igral v našem klubu potem pa nadaljeval v Triglavu, Mariboru in v mnogih italijanskih klubih “Seria A” (prva liga, po naše).

Otroci so bili navdušeni, obljubili so, da se konec avgusta vidimo, trenerji pa smo obljubili, da bo vsak, ki se bo vpisal v klub prejel ZLATO MEDALJO! To je pa le nekaj vredno!

Siniša Anđelković otrokom podelil priznanja
Siniša Anđelković otrokom podelil priznanja
Obiskal nas je Siniša Anđelković
Obiskal nas je Siniša Anđelković

PREBERITE ŠE ...

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja