Rdeči zmagovito tretjič zapored

Z odličnimi nastopi nadaljujejo rdeči vragi. Po visoki zmagi nad Železniki in v prejšnjem krogu zmago v vedno vročem “Velsu”, je v Športnem parku Zarica minuli krog moralo priznati premoč rdečih moštvo Bohinj-Bleda. Domači so v 16.minuti vodili že z 2:0, strelec obeh zadetkov pa neumorni kapetan Dejan Robnik. Tik pred koncem polčasa so gostje izid preko Lavtar Gašperja znižali, v 56. minuti pa so po uspešno izvedenem kazenskem strelu (Rozman Simon) gostje izid izenačili. Tudi v nadaljevanju smo spremljali gledljiv nogomet s priložnostmi, vendar je izid do 82.minute ostal nespremenjen. Takrat pa je na sceno stopil ostrostrelec Blaž Šujica in zadel za končnih 3:2. S tem so rdeči zadržali 3.mesto in v preostalih treh krogih napovedali borbo za uvrstitev tik pod vrh lige MNZG.

Že v sredo jih čaka gostovanje v na Visokem, kjer bi si domači nogometaši z zmago že zagotovili osvojitev 1.mesta in napredovanje v 3.Slovensko nogometno ligo. Vabljeni!