Nika in Kristina v ženski kadetski reprezentanci!

Bojan Jokić, Nika in Kristina

Poleg našega Bojana Jokića, ki že vrsto let igra za državno reprezentanco, bil je tudi njen kapetan, smo se razveselili tudi novopečenih reprezentantk v ženski kadetski ekipi. To sta Nika Bohinc in Kristina Grujić, ki sta od osmega leta trenirali v našem klubu.

Nika, Bojan in Kristina
Nika, Bojan in Kristina

Po končani osnovni šoli sta nadaljevali šolanje v športni gimnaziji v Ljubljani, prestopili pa v ŽNK Olimpija. Prav vse tri reprezentante je v našem klubu treniral trener Matjaž Zagmajster, s čimer se potrjuje pravilo, da za razvoj in uspešno pot mladih športnikov niso dovolj obljube raznih “strokovnjakov”, ki mlade športnike vabijo v svoje klube, pač pa trdo delo, vztrajnost in poštenost vseh deležnikov. Nika in Kristina, srečno na vajini športni poti!

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja