Prijateljska tekma ekipe U13 z NK Tržič

V preteklem tednu je ekipa NK Kranj oddigrala tekmo v Tržiču. Naša ekipa je pokazala veliko borbenost v prvi polovici tekme, saj se je vrnila po hitro prejetem zadetku in vodila večino tekme. Proti koncu tekme se je pokazala izjemna fizična pripravljenost nasprotne ekipe, ki je proti koncu prevzela pobudo in zasluženo zmagala.

Kljub porazu fantje in dekleta ostajajo nasmejani in pozitivni
Kljub porazu fantje in dekleta ostajajo nasmejani in pozitivni

Ne glede na rezultat, pa je naša ekipa pokazala željo po zmagi in tehnično podkovanost. Pokazala se je tudi slabša fizična pripravljenost, zaradi prekinitve treningov v prvih mesecih letošnjega leta. Vse to kaže na to kaj bo potrebno postoriti v naslednjih mesecih za konkurečnost, »povratno« tekmo, pa bomo imeli že v naslednjem tednu.

Trener, David Konjar

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja