Smola v Železnikih

V nedeljo 11.10. 2020 smo odigrali prvenstveno tekmo jesenskega dela z ekipo NK Železniki v Železnikih. Kljub slabem vremenu in močnemu nalivu se je tekma odigrala. Tekmo smo začeli solidno brez večjih napak v obrambi. Bili smo enakovredni nasprotnik skozi celo tekmo. Na žalost smo proti koncu prvega polčasa sami sebi dali gol, smola.
Ogrevanje pred tekmo, ki je potekala v sila slabih vremenskih pogojih
Pri predložku iz kota je našega igralca ponesreči zadela žoga, ki je končala v naši mreži. V drugem polčasu se je naliv ojačal in pogoji za tekmo so bili katastrofalni. Kljub temu smo odigrali dober drugi polčas v slabih razmerah. Na žalost nismo imeli sreče pri zaključkih na gol. V zadnjih minutah tekme smo imeli tudi penal, ki ga na žalost nismo izkoristili in je mreža domače ekipa ostala nedotaknjena. Vse čestitke nasprotniku za zmago (4:0).
Napredek ekipe je majhen, ampak vseeno je. Fantje se morajo zavedati, da vse kar delamo na treningih se mora uporabljati tudi na tekmah. Trdo delo na treningih je način, kako priti do boljše in kvalitetnejše igre.