Zarica skozi čas – Projekt Zarica 2000

Nadaljevala se je gonja proti našemu klub. 05.05.1999 je NK Triglav na MO Kranj poslal pismo, v katerem naš klub obtožuje nesodelovanja v vsiljen model kranjske piramide. V pismu med drugim poudarjajo, da so nam brezplačno odstopili Davida Goloba in Damjana Bizjaka, ki sta se po dveh sezonah želela vrniti v matični klub. V NK Triglav so prestopili Arben Kukolaj, Damir Čosič, Zlatko Andonovski Dragan Majkič in Dejan Božičič, v naš klub pa se je proti  plačilu odškodnine vrnil Damjan Bizjak. 10.05.1999 je bil članom IO NK Zarica predstavljen projekt Zarica 2000, katerega
glavno sporočilo je bilo razvoj športne dejavnosti v južnem delu Kranja. 

Bojan Jokić, kapetan reprezentance in vzornik mlajšim generacijam

Pri tem se je med drugimi angažiral tudi bivši predsednik KS Vladimir Lah. Klub je ponovno zapustilo nekaj odličnih mladih nogometašev. Najprej je bil to Siniša Andželkovič, leto kasneje Bojan Jokič in Darjan Curanovič. Slednja sta bila kot igralca našega kluba vpoklicana v državno reprezentanco U-16.

Se nadaljuje,…

Siniša Anđelković v dresu Palerma

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja