Ekipa U11 dobro odigrala na turnirju RIN in Zimski ligi v Šenčurju

Preteklo soboto smo se udeležili turnirja RIN v Bohinjski Bistrici ter Zimske Lige v Šenčurju. Na turnirju RIN smo odigrali tri tekme; z Bohinjem 1, Bohinjem 2 ter Bledom. Kljub odsotnosti večine zaradi viroze, se je turnirja v Bohinjski Bistrici udeležilo šest otrok. Vse tri tekme smo odigrali v različnih igralnih postavitvah otrok na igrišču. Tako je igralec, ki je bil golman v prvih dveh tekmah, dosegel tri gole na tretji tekmi kot napadalec. Lahko rečem, bravo! Moram še pohvaliti vse igralce in igralko v odličnem izvajanju sedemmetrovk, ter golmana, ki je večino sedemmetrovk odbranil.
 
 
Nasmejana šesterica ekipe U11
Nasmejana šesterica ekipe U11
 
Zimska Liga ni bila toliko uspešna, kot turnir RIN. Odigrali smo eno tekmo z ekipo NK Sava Kranj, kjer sama tekma ni bila slabo odigrana, saj smo bili enakovreden nasprotnik. Na žalost nismo imeli srečo pri zaključnih udarcih na gol. Priložnosti so bile, a jih pač nismo izkoristili. Ocena nastopa naše ekipe v Zimski Ligi je zelo dobra. Naša ekipa U11 je na vsaki tekmi, ki so jo odigrali, bila enakovreden nasprotnik. Bravo fantje in punca, glavo gor, še veliko turnirjev in tekem je pred vami.
Trener ekipe U11, Boban Mjerimačka

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja