Visoka zmaga kadetov

Kadeti so v 13. krogu gostovali na Visokem in zabeležila visoko zmago, s skupaj kar osmimi zadetki.

V prvem polčasu je tekma potekla precej nadzorovano, nogometaši so napadali zadnjo linijo in domačinom onemogočili pravo igro. S tem so si ustvarili lepo priložnost za prvi zadetek, s čvrsto obrambo se je polčas končal z rezultatom kar 0:3. V drugem polčasu je prišlo v ekipi do nepričakovanega padca in pomanjkanja pozornosti, nasprotnik nas je kaj hitro presenetil in znižal rezultat na 2:3.
Med popuščanjem obrambe so v ospredje stopili napadalci, ki so bili zelo razpoloženi in v zgolj 6 minutah 3 krat v polno zadeli v mrežo. Ker so v obrabi sledile napake so domačini to izkoristili in uspeli zaostanek nekoliko znižati z dodatnima dvema goloma.

Do konca tekme smo dosegli še 2 zadetka in zasluženo zmagali z več kot odličnim rezultatom

Odlična igra ekipe U17. Bravo fantje!
Ker je ekipa Škofje Loke doma premagala Lesce z rezultatom 2:1, je boj za prvaka ponovno povsem odprt. Gremo na zamago!