Člansko moštvo se pripravlja na pomladanski del sezone

Člansko moštvo se pripravlja na pomladanski del sezone, ki se prične prihajajoči vikend. Trener Dejan Robnik s pomočnikoma Savšek Darkom in Marušič Robertom pripravlja moštvo na nove izzive, ki jih čakajo to pomlad in predvsem v naslednji sezoni, ko se že kujejo načrti.

Skupno druženje v Umagu je namenjeno prav klesanju ekipnega duha, ki je za osvajanje do (pre)sežkov neobhodno.

Omenjamo tudi zgledno sodelovanje Nogometnega kluba z Društvom paraplegikov Gorenjske, ki je sodelovalo v organizaciji priprav, za kar se vodstvo kluba iskreno zahvaljuje.

Še nekaj utrinkov s priprav v sončnem Umagu…

Priprave v polnem teku                                 Dejan Robnik s pomočnikoma                        Skupinska fotografija

2 thoughts on “Člansko moštvo se pripravlja na pomladanski del sezone

1. Mirko Draksler says:

No končno……čeprav se že na žalost nekaj časa nismo videli sem IZEDNO VESEL prenovljene spletne strani kluba. Pa še česa drugega. pohvaljen tisti, ki je to “ušpičil”. Sicer je to lahko le eden…..a naj se pustim presenetiti z točno informacijo.
    Mirko….Gator ALI