Nogometni klub Kranj

Uradna spletna stran nogometnega kluba Kranj

RSS |  Facebook |  YouTube
Novice:
24.05.2017 | | Natisni | Komentiranje izklljučeno

Prejšnji teden smo pričeli z ONŠ, ki se imenuje po Bojanu Jokiću, članu državne reprezentance, ki je do 16. leta igral v našem klubu. Obiskuje jo 36. otrok prvih razredov, kii so v iztekajočem se šolskem letu obiskovali nogometne krožke, ki že vrsto let potekajo pod okriljem našega kluba.

Organizator ONŠ je Stojan Humar: »Vodimo ga trije trenerji: poleg mene še Matjaž in Igor, občasno pa bo »vskočil« še Rado. Letos je organizacija lažja. Na razpolago imamo dve igrišči z umetno travo. Pri sorazmerno velikem vpisu je zadevo veliko lažje izpeljati.  Pa tudi z vremenom imamo srečo, vsaj do sedaj. Izpeljali bomo 10 treningov, končali bomo v prvi polovici naslednjega meseca. Vsekakor bo vrhunec 12. Junija, takrat nas bo Bojan Jokić tudi obiskal. Kaj več pa bomo povedali takrat. Naj še dodam, da so otroci dokaj zagreti za treninge. Seveda najraje med seboj igrajo, to je tudi pri tej starostni skupini najpomembnejša«.


Kategorije: Novice, Prva stran, U-7

Komentarji so onemogočeni.

Obvestila

Začetek treningov za najmlajše nogometaše in nogometašice

Trening za najmlajše

V  tem tednu smo pričeli z rednimi treningi tudi  najmlaj...

Gregor Šmajd, nekoč izvrsten vratar, danes trener vratarjev

Treningi za vratarje

Treningi za vratarje
...

Otroška nogometna šola

Vabilo k vpisu

Vse, ki si želijo igrati nogomet, vabimo k vpisu v naš...© 2010 Nogometni klub Kranj. Vse pravice pridržane