Uradna spletna stran nogometnega kluba Kranj

RSS |  Facebook |  YouTube
Novice:
21.05.2017 | | Natisni | 2 komentarjev

Izjemno pomembno srečanje v boju za obstanek v 2.SNL proti lanskoletnemu prvoligašu so rdeči pričeli zadržano. Razumljivo. Vse razen poraza bi ob morebitni zmagi Veržeja v Brežicah rdeče ohranjalo pri “življenju” do zadnje tekme prihodnjo soboto v domačem športnem parku. Domači nogometaši so bili v prvem delu več pri žogi, za prvo priložnost pa so poskrbeli možje pravice, ko mejni sodnik ni signaliziral nedovoljenega položaja in s tem omogočil napadalcu v zeleni opravi, da je sam krenil proti vratarju Božiču in na našo srečo slabo zaključil. Za drugo priložnost, ki so jo zapravili domači, pa je najzaslužnejši glavni akter srečanja, ko je teatralni vložek napadalca Krke označil za prekršek in pokazal na belo točko. Ogorčenje navijačev rdečih na tribuni je bilo popolno, veliko smeha pa so ob tej odločitvi prispevali domači ljubitelji nogometa. Rdeča obramba z odličnim vratarjem Gašper Božičem na čelu, je v prvem polčasu zadržala mrežo nedotaknjeno v nadaljevanju srečanja pa so se varovanci

Trener Robert Marušič je odlično pripravil varovance na odločilno srečanje

trenerja Marušiča dobesedno razleteli po igrišču. V 50.minuti je po akciji in odbiti žogi Blaž Poljanec s 15 metrov z izjemnim zadetkom povedel rdeče v vodstvo. v.56 minuti je hitri

Napadalca Luka Šušnjara in Tilen Mlakar

Luka Šušnjara v slogu Gareth Baila v loku zdrvel bo boku proti vratom domačih, njegov predložek pa je izkoristil spretni Žiga Istenič in z glavo zadel za 2:0. V 64.minuti so domači v kazenskem prostoru zrušili Šušnjaro, njegov strel z bele točke pa je zaustavila prečka. Povsem nemočne domačine so rdeči izigrali v 84. minuti, ko je po lepi akciji z desne strani Tilen Mlakar postavil končni rezultat 3:0.

Veselje rdečih

Po zadnjem pisku sodnika pa se je  ob novici iz Brežic, da je Veržej ostal brez točk pričelo veliko slavje rdečih vragov.