Uradna spletna stran nogometnega kluba Kranj

RSS |  Facebook |  YouTube
Novice:
14.09.2016 | | Natisni | Komentiranje izklljučeno

U15 Starejši dečki: Z ekipo U15 smo v nedeljo, 11.09.2016 na domačem igrišču polni optimizma, še posebej po dobrem uvodu v novo sezono in zmagi pri sosedih v Stražišču  pričakali goste iz NK Jesenice. Že v drugi minuti so gostje po naši napaki povedli. Medtem, ko smo imeli prednost v posesti žoge in par res lepih priložnosti za zadetek, so nas gostujoči igralci šokirali še z drugim zadetkom in polčas se je končal z prednostjo NK Jesenice, rezultat je bil  0:2. Tudi drugi polčas se je začel enako kot prvi, po naši napaki v obrambi smo prejeli še tretji zadetek. “Tretji gol gostov nas je zbudil in začeli smo igrati tako kot znamo in po nekaj hitrih akcijah izid znižali. Ves čas smo vršili pritisk na gol gostov, imeli več priložnosti za dosego zadetka.

Starejši dečki so kljub mladosti pokazali veliko želje in znanja..

..na koncu je zmanjkalo časa..

Take priložnosti bomo morali v prihodnje uspešneje zaključevati, če bomo hoteli da bodo zmage ostale doma. Na koncu tekme nam je uspelo iz protinapada izid še znižati na 2:3, za kaj več pa nam je zmanjkalo igralnega časa. Kot trener sem na igralce lahko ponosen, sploh po tretjem prejetem zadetku gostov so prikazali, da lahko igramo tudi proti fizično močnejšimi in leto starejšimi igralci”, je po tekmi dejal trener David Ušlakar.

Kategorije: Novice, Prva stran, U-15